1. liga MŽ    - 2016/2017

18. kolo - 1. liga MŽ

FK Senica : FC Spartak Trnava    4 : 11 (3:5)

góly - Krchňavý a Ďurica  2

HodnotenieOdohrali sme zápas proti jednoznačne lepšiemu súperovi. Nám chýbala väčšia chuť zabojovať o lepší výsledok a najmä futbalová kvalita.

17. kolo - 1. liga MŽ

FC Petržalka akadémia : FK Senica   8 : 4 (2:1)

góly - Krchňavý, Ďurica, Ftáček, Chlupík

HodnotenieOdohrali sme dobrý zápas, ešte 15 minút pred koncom sme držali remízu a boli sme lepším družstvom. Bohužiaľ, doplatili sme na hrubé individuálne chyby v defenzíve. To nás stálo možnosť uhrať lepší výsledok.

16. kolo - 1. liga MŽ

FK Senica : FC Baník Horná Nitra  6 : 10 (4:2)

góly - Rehák 2, Gbelský, Ftáček, Lang, Krchňavý

HodnotenieV príjemnom počasí sme odohrali zápas dvoch rozdielnych polčasov. Rýchlo sme vyhrávali 3:0. Prvý polčas bol z našej strany výborný. Hrali sme rýchlo, dôrazne a vypracovali sme si dostatok streleckých príležitostí.

Bohužiaľ druhý polčas sme na jednom ihrisku vybuchli a prehrali sme tam 0:5. Naša staršia sedmička úplne odišla kondične. Zle sme riešili situácie najmä v krajných defenzívnych priestoroch, kde sme prehrávali jeden súboj za druhým. Dokázali sme si vypracovať aj dostatok šancí, ale už chýbal kľud a najmä kvalita v zakončení.

Veľmi nás teší výkon našej mladšej sedmičky, ktorá svoje zápasy celkovo remizovala. Chlapci hrali s chuťou, v neustálom pohybe.

15. kolo - 1. liga MŽ

FC ViOn Zlaté Moravce : FK Senica   10 : 4

góly - Bayerová 2, Gbelský, Chlupík

HodnotenieV Zlatých Moravciach sme odohrali zápas, ktorý sa nehral v regulárnych podmienkach. Bránky na jednom ihrisku nespĺňali pravidlá (boli rozmerovo menšie) a hlavne sme odohrali celý zápas proti silnému vetru. Rozhodca odmietol výmenu strán cez polčas (najmä pod tlakom domácich trénerov). Silný protivietor nám robil problémy najmä v rozohrávke, naopak domáci nakopávali dlhé lopty s vetrom, čo robilo problémy našim brankárom. V zápase sme sa dokázali presadiť v individuálnych činnostiach, v hre 1:1 a najmä v druhom polčase sme si vypracovali aj dostatok šancí. Naopak výrazné nedostatky máme v obrannej činnosti, čo sa týka všetkých hráčov.

Pravda je ale  aj to, že tréningový proces počas týždňa sme absolvovali v šestici, čo sa nutne negatívne prejavuje aj na predvedenej hre. A to sa opakuje niekoľký týždeň po sebe.  Ďakujeme hráčom z U11 za pomoc a predvedený výkon.

14. kolo - 1. liga MŽ

FK Senica : FK Slovan Levice   6 : 4

góly -  Chlupík 3, Bayerová 2, Halabrín

Hodnotenie: Počas celého zápasu sme na obidvoch ihriskách boli lepším družstvom. Naše víťazstvo mohlo byť výraznejšie, niekoľkokrát sme nastrelili konštrukciu bránky. Za predvedený výkon si zaslúžia pochvalu všetci hráči, špeciálne aj naši "mladí". Tešíme sa na ďalší zápas v Zlatých Moravciach. Z víťazstva sa tešíme. Škoda len, že z futbalu našich detí sa nevieme radovať viac spoločne.

12. kolo, 1. liga MŽ

Spartak Myjava : FK Senica 3 : 17

góly: Ďurica 4, Lang, Rýzek, Bayerová po 2, Wallner, Ravas, Režnák, Chlupík, Rehák, Halaš, Búzek

FK Senica : ViON Zlaté Moravce   15 : 3

góly - Flámik 3, Krchňavý 2, Ravas 2, Jedináková 2, Bayerová 2, Rehák 2, Režnák, Vanek